projektowanie wnętrz - logo

Projekty wnętrz

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA WNĘTRZ

łazienka - projekt wnętrza salon - projekt łazienka 2 - wnętrze wizualizacja kuchni łazienka 3 - wizualizacja salon 2 - wnętrze kolejna łazienka
Menu
DANE KONTAKTOWE

WiD studio Wnętrze i Detal
ul. Konduktorska 52
42-600 Tarnowskie Góry

tel: 886-099-111
mail: biuro@architektura-wnetrz.slask.pl

Jak pracujemy - przebieg współpracy z architektem wnętrz.

Po telefonicznym lub e-mail'owym uzgodnieniu odwiedzamy klienta najchętniej w lokalu, który ma zostać zaprojektowany. Spotkanie to jest bezpłatne i niezobowiązujące. Przedstawiamy naszą ofertę i próbujemy zorientować się w Państwa potrzebach i oczekiwaniach.

Jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami, podpisujemy umowę i umawiamy się na inwentaryzację, czyli dokładny pomiar wszystkich pomieszczeń. Po wykonaniu inwentaryzacji wykonujemy dwa (czasem więcej) projekty koncepcyjne, czyli rzuty lokalu z rozrysowaniem ścian działowych i rozmieszczeniem funkcji i elementów wykończeniowych. Z tych dwóch koncepcji Państwo wybierają tą, która bardziej się Wam podoba. Na bazie tej koncepcji pracujemy dalej - wprowadzając zmiany tak długo, aż zostanie ona przez Państwa całkowicie zaakceptowana.

Po przyjęciu koncepcji opracowujemy rzuty ścian, proponujemy kolorystykę i oświetlenie. Do wybranej kolorystyki dobieramy konkretne elementy wykończeniowe na podstawie katalogów. Możliwa jest również wizyta z klientem w sklepach z wyposażeniem wnętrz.

Po ostatecznej akceptacji projektu wnętrza przystępujemy do wykonania projektu wykonawczego dla firmy wykonawczej. Na Państwa życzenie wykonujemy komputerową wizualizację wnętrza.

W trakcie całego procesu projektowego jesteśmy z Państwem w ciągłym kontakcie, uzgadniając poszczególne propozycje i rozwiązania.

Jesteśmy dostępni dla klienta również w godzinach najbardziej mu odpowiadających - popołudniowo-wieczornych oraz w weekendy.

WiD Studio, Katowice 2006 - 2014. Katowice - Architektura wnętrz, wystrój wnętrz - tworzymy aranżacje wnętrz, nasze zadanie to projektowanie wnętrz mieszkalnych i użytkowych w Katowicach